IM02BH821K FIXED IND 820UH 29MA 65 OHM TH
Mfr Part #:
IM02BH821K
Available from 1 distributors
Mfr Name: Vishay Dale
Vishay Dale
Description:
FIXED IND 820UH 29MA 65 OHM TH
Total Stock: 1,000 pcs
IM02BH821K Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,000 pcs
1000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
IM02BH821K Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
IM02BH821K Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 820UH 29MA 65 OHM TH