ILCX18-FF5F10-20.000MHZ CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD
Mfr Part #:
ILCX18-FF5F10-20.000MHZ
Mfr Name: ILSI
ILSI
Description:
CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD
Stock on Request
ILCX18-FF5F10-20.000MHZ Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Stability
Frequency Tolerance
Height
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
ILCX18-FF5F10-20.000MHZ Description
Short technical summary and product information.
CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD
ILCX18-FF5F10-20.000MHZ Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
ILCX18-FF5F10-20.000MHZ Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
SXT22410BB48-20.000M
SXT22410BB48-20.000M
Suntsu Electronics, Inc.
CRYSTAL 20.000MHZ 10 PF SMD