IHLP6767GZER1R8M01 FIXED IND 1.8UH 38A 2.1 MOHM SMD
Mfr Part #:
IHLP6767GZER1R8M01
Available from 1 distributors
Mfr Name: Vishay Dale
Vishay Dale
Description:
FIXED IND 1.8UH 38A 2.1 MOHM SMD
Total Stock: 2,333 pcs
IHLP6767GZER1R8M01 Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
2,333 pcs
2333 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
IHLP6767GZER1R8M01 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
IHLP6767GZER1R8M01 Description
Short technical summary and product information.