IHLP6767GZER101M11 FIXED IND 100UH 5A 110 MOHM SMD
Mfr Part #:
IHLP6767GZER101M11
Available from 1 distributors
Mfr Name: Vishay Dale
Vishay Dale
Description:
FIXED IND 100UH 5A 110 MOHM SMD
Total Stock: 400 pcs
IHLP6767GZER101M11 Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
400 pcs
400 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
IHLP6767GZER101M11 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
IHLP6767GZER101M11 Description
Short technical summary and product information.