IHLP5050EZER5R6M01 FIXED IND 5.6UH 11.5A 16.5 MOHM
Mfr Part #:
IHLP5050EZER5R6M01
Mfr Name: Vishay Dale
Vishay Dale
Description:
FIXED IND 5.6UH 11.5A 16.5 MOHM
Stock on Request
IHLP5050EZER5R6M01 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
IHLP5050EZER5R6M01 Description
Short technical summary and product information.