IHLP5050CEER100M06 FIXED IND 10UH 7A 30.86 MOHM SMD
Mfr Part #:
IHLP5050CEER100M06
Available from 1 distributors
Mfr Name: Vishay Dale
Vishay Dale
Description:
FIXED IND 10UH 7A 30.86 MOHM SMD
Total Stock: 109 pcs
IHLP5050CEER100M06 Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
109 pcs
109 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
IHLP5050CEER100M06 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
IHLP5050CEER100M06 Description
Short technical summary and product information.
IHLP5050CEER100M06 Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
IHLP5050CEER100M06 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
IHLP5050CEER100M07
IHLP5050CEER100M07
Vishay Dale