IHLP4040DZER1R0M11 FIXED IND 1UH 25A 2.5 MOHM SMD
Mfr Part #:
IHLP4040DZER1R0M11
Available from 2 distributors
Mfr Name: Vishay Dale
Vishay Dale
Description:
FIXED IND 1UH 25A 2.5 MOHM SMD
Total Stock: 721 pcs
IHLP4040DZER1R0M11 Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
282 pcs
282 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
439 pcs
439 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
IHLP4040DZER1R0M11 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
IHLP4040DZER1R0M11 Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 1UH 25A 2.5 MOHM SMD