IHLP2525EZER5R6M01 FIXED IND 5.6UH 6A 34.4 MOHM SMD
Mfr Part #:
IHLP2525EZER5R6M01
Available from 2 distributors
Mfr Name: Vishay Dale
Vishay Dale
Description:
FIXED IND 5.6UH 6A 34.4 MOHM SMD
Total Stock: 245 pcs
IHLP2525EZER5R6M01 Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
15 pcs
15 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
230 pcs
230 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
IHLP2525EZER5R6M01 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
IHLP2525EZER5R6M01 Description
Short technical summary and product information.
IHLP2525EZER5R6M01 Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
IHLP2525EZER5R6M01 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
MMD-06EZ-5R6M-V1-RU
MMD-06EZ-5R6M-V1-RU
Mag Layers