IHLP2525CZER3R3M11 FIXED IND 3.3UH 7A 26 MOHM SMD
Mfr Part #:
IHLP2525CZER3R3M11
Available from 2 distributors
Mfr Name: Vishay Dale
Vishay Dale
Description:
FIXED IND 3.3UH 7A 26 MOHM SMD
Total Stock: 5,135 pcs
IHLP2525CZER3R3M11 Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
39 pcs
39 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
5,096 pcs
5096 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
IHLP2525CZER3R3M11 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
IHLP2525CZER3R3M11 Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 3.3UH 7A 26 MOHM SMD