IHLP2525CZER220M11 FIXED IND 22UH 2.9A 135 MOHM SMD
Mfr Part #:
IHLP2525CZER220M11
Available from 2 distributors
Mfr Name: Vishay Dale
Vishay Dale
Description:
FIXED IND 22UH 2.9A 135 MOHM SMD
Total Stock: 199 pcs
IHLP2525CZER220M11 Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
9 pcs
9 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
190 pcs
190 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
IHLP2525CZER220M11 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
IHLP2525CZER220M11 Description
Short technical summary and product information.
IHLP2525CZER220M11 Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
IHLP2525CZER220M11 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
IHLP2525CZER220M1A
IHLP2525CZER220M1A
Vishay Dale