IHLP2525AHER1R5M01 FIXED IND 1.5UH 4A 34 MOHM SMD
Mfr Part #:
IHLP2525AHER1R5M01
Mfr Name: Vishay Dale
Vishay Dale
Description:
FIXED IND 1.5UH 4A 34 MOHM SMD
Stock on Request
IHLP2525AHER1R5M01 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
IHLP2525AHER1R5M01 Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 1.5UH 4A 34 MOHM SMD