IHLP2020CZER1R0M01 FIXED IND 1UH 9.2A 13.7 MOHM SMD
Mfr Part #:
IHLP2020CZER1R0M01
Available from 1 distributors
Mfr Name: Vishay Dale
Vishay Dale
Description:
FIXED IND 1UH 9.2A 13.7 MOHM SMD
Total Stock: 355 pcs
IHLP2020CZER1R0M01 Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
355 pcs
355 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
IHLP2020CZER1R0M01 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
IHLP2020CZER1R0M01 Description
Short technical summary and product information.