IHLP2020BZER5R6M11 FIXED IND 5.6UH 3A 92 MOHM SMD
Mfr Part #:
IHLP2020BZER5R6M11
Available from 1 distributors
Mfr Name: Vishay Dale
Vishay Dale
Description:
FIXED IND 5.6UH 3A 92 MOHM SMD
Total Stock: 965 pcs
IHLP2020BZER5R6M11 Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
965 pcs
965 pcs On Request 1 On Request On Request 1970-01-01 00:21:53 On Request On Request
IHLP2020BZER5R6M11 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
IHLP2020BZER5R6M11 Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 5.6UH 3A 92 MOHM SMD