IHLP1616BZER1R0M11 FIXED IND 1UH 4.5A 27 MOHM SMD
Mfr Part #:
IHLP1616BZER1R0M11
Available from 2 distributors
Description:
FIXED IND 1UH 4.5A 27 MOHM SMD
Total Stock: 238 pcs
IHLP1616BZER1R0M11 Available from 2 distributors
Non-Authorised Inventory information
16 pcs
16 pcs On Request 1 On Request On Request 2026-02-25 06:16:38 On Request On Request
222 pcs
222 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
IHLP1616BZER1R0M11 Specifications Quick View
Type
IHLP1616BZER1R0M11 Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 1UH 4.5A 27 MOHM SMD