IHLP1616ABER1R0M11 FIXED IND 1UH 4.2A 47 MOHM SMD
Mfr Part #:
IHLP1616ABER1R0M11
Available from 1 distributors
Description:
FIXED IND 1UH 4.2A 47 MOHM SMD
Total Stock: 545 pcs
IHLP1616ABER1R0M11 Available from 1 distributors
Non-Authorised Inventory information
545 pcs
545 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
IHLP1616ABER1R0M11 Specifications Quick View
Type
IHLP1616ABER1R0M11 Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 1UH 4.2A 47 MOHM SMD