IHD3EB391L FIXED IND 390UH 1.6A 288 MOHM TH
Mfr Part #:
IHD3EB391L
Available from 1 distributors
Mfr Name: Vishay Dale
Vishay Dale
Description:
FIXED IND 390UH 1.6A 288 MOHM TH
Total Stock: 380 pcs
IHD3EB391L Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
380 pcs
380 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
IHD3EB391L Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
IHD3EB391L Description
Short technical summary and product information.