IHB2EB1R2M FIXED IND 1.2UH 17.4A 3 MOHM TH
Mfr Part #:
IHB2EB1R2M
Available from 1 distributors
Mfr Name: Vishay Dale
Vishay Dale
Description:
FIXED IND 1.2UH 17.4A 3 MOHM TH
Total Stock: 120 pcs
IHB2EB1R2M Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
120 pcs
120 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
IHB2EB1R2M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
IHB2EB1R2M Description
Short technical summary and product information.