IEGH11-1-72-30.0-91-V CIR BRKR 30A 250VAC 80VDC
Mfr Part #:
IEGH11-1-72-30.0-91-V
Description:
CIR BRKR 30A 250VAC 80VDC
Stock on Request
IEGH11-1-72-30.0-91-V Specifications Quick View
Current Rating (Amps)
Illumination
Voltage Rating
IEGH11-1-72-30.0-91-V Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR 30A 250VAC 80VDC