IEG6-1-72-40.0-91-V CIR BRKR 40A 250VAC 80VDC
Mfr Part #:
IEG6-1-72-40.0-91-V
Description:
CIR BRKR 40A 250VAC 80VDC
Stock on Request
IEG6-1-72-40.0-91-V Specifications Quick View
Voltage Rating
IEG6-1-72-40.0-91-V Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR 40A 250VAC 80VDC