IDC5020ER680M FIXED IND 68UH 1.5A 200 MOHM SMD
Mfr Part #:
IDC5020ER680M
Available from 1 distributors
Mfr Name: Vishay Dale
Vishay Dale
Description:
FIXED IND 68UH 1.5A 200 MOHM SMD
Total Stock: 2,000 pcs
IDC5020ER680M Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
2,000 pcs
2000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
IDC5020ER680M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
IDC5020ER680M Description
Short technical summary and product information.