HVLR1529F20M0K9 20 MOHMS, 17320V MAX, 15W, 1%
Mfr Part #:
HVLR1529F20M0K9
Mfr Name: RESI
RESI
Description:
20 MOHMS, 17320V MAX, 15W, 1%
Stock on Request
HVLR1529F20M0K9 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Composition
Features
Number of Terminations
Operating Temperature
Power (Watts)
Resistance
Size
Supplier Device Package
Temperature Coefficient
Tolerance
HVLR1529F20M0K9 Description
Short technical summary and product information.
20 MOHMS, 17320V MAX, 15W, 1%