HVLR1029F500MK9 500 KOHMS, 32000V MAX, 10W, 1%
Mfr Part #:
HVLR1029F500MK9
Mfr Name: RESI
RESI
Description:
500 KOHMS, 32000V MAX, 10W, 1%
Stock on Request
HVLR1029F500MK9 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Composition
Features
Number of Terminations
Operating Temperature
Power (Watts)
Resistance
Size
Supplier Device Package
Temperature Coefficient
Tolerance
HVLR1029F500MK9 Description
Short technical summary and product information.
500 KOHMS, 32000V MAX, 10W, 1%