HM79-108R2LFTR13 FIXED IND 8.2UH 840MA 146 MOHM
Mfr Part #:
HM79-108R2LFTR13
Mfr Name: TT Electronics/BI
TT Electronics/BI
Description:
FIXED IND 8.2UH 840MA 146 MOHM
Stock on Request
HM79-108R2LFTR13 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
HM79-108R2LFTR13 Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 8.2UH 840MA 146 MOHM