HLC02220HTTR FIXED IND 22NH 202MA 1.9 OHM SMD
Mfr Part #:
HLC02220HTTR
Available from 1 distributors
Mfr Name: Kyocera AVX
Kyocera AVX
Description:
FIXED IND 22NH 202MA 1.9 OHM SMD
Total Stock: 570 pcs
HLC02220HTTR Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
570 pcs
570 pcs On Request 1 On Request On Request 2026-02-25 06:16:38 On Request On Request
HLC02220HTTR Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
HLC02220HTTR Description
Short technical summary and product information.