GSM3999-600SC SHAFT, 3.999MM DIA. X 600MM LG
Mfr Part #:
GSM3999-600SC
Mfr Name: Ondrives.US Corp
Ondrives.US Corp
Description:
SHAFT, 3.999MM DIA. X 600MM LG
Stock on Request
GSM3999-600SC Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Specifications
Type
GSM3999-600SC Description
Short technical summary and product information.
SHAFT, 3.999MM DIA. X 600MM LG
GSM3999-600SC Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
GSM3999-600SC Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
GSM3992-600SC
GSM3992-600SC
Ondrives.US Corp
SHAFT, 3.992MM DIA. X 600MM LG