GDA.99.080.100VK CONN O-RING
Mfr Part #:
GDA.99.080.100VK
Mfr Name: LEMO
LEMO
Description:
CONN O-RING
Stock on Request
GDA.99.080.100VK Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Accessory Type
For Use With
Material
GDA.99.080.100VK Description
Short technical summary and product information.
CONN O-RING
GDA.99.080.100VK Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
GDA.99.080.100VK Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
GDA.99.028.050VK
GDA.99.028.050VK
LEMO
O-RING - VITON 2.8 X 0.5MM
View Part
O-RING - VITON 3.1 X 0.80MM
View Part
CONN O-RING - VITON 7.0 X 1.0MM
GDA.99.087.178VE
GDA.99.087.178VE
CONN O-RING VITON 8.73 X 1.78MM