G125-MC45005L0-0150F CABLE ASSEMBLY MALE TO FEMALE
Mfr Part #:
G125-MC45005L0-0150F
Description:
CABLE ASSEMBLY MALE TO FEMALE
Stock on Request
G125-MC45005L0-0150F Specifications Quick View
Shielding
G125-MC45005L0-0150F Description
Short technical summary and product information.
CABLE ASSEMBLY MALE TO FEMALE
G125-MC45005L0-0150F Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
G125-MC45005L0-0150F Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
G125-MC35005L0-0150F
G125-MC35005L0-0150F
Harwin Inc.
1.25MM M/F 50POS 30 AWG 150MM