G125-MC43405L0-0300F 1.25MM M/F 34POS 32 AWG 300MM
Mfr Part #:
G125-MC43405L0-0300F
Description:
1.25MM M/F 34POS 32 AWG 300MM
Stock on Request
G125-MC43405L0-0300F Specifications Quick View
Shielding
G125-MC43405L0-0300F Description
Short technical summary and product information.
1.25MM M/F 34POS 32 AWG 300MM
G125-MC43405L0-0300F Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
G125-MC43405L0-0300F Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
G125-MC33405L0-0300F
G125-MC33405L0-0300F
Harwin Inc.
1.25MM M/F 34POS 30 AWG 300MM