G125-MC43405L0-0150F 1.25MM M/F 34POS 32 AWG 150MM
Mfr Part #:
G125-MC43405L0-0150F
Description:
1.25MM M/F 34POS 32 AWG 150MM
Stock on Request
G125-MC43405L0-0150F Specifications Quick View
Shielding
G125-MC43405L0-0150F Description
Short technical summary and product information.
1.25MM M/F 34POS 32 AWG 150MM
G125-MC43405L0-0150F Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
G125-MC43405L0-0150F Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
G125-MC33405L0-0150F
G125-MC33405L0-0150F
Harwin Inc.
1.25MM M/F 34POS 30 AWG 150MM