G125-MC42605L4-0450L 1.25MM M/L 26POS 32AWG 450MM
Mfr Part #:
G125-MC42605L4-0450L
Description:
1.25MM M/L 26POS 32AWG 450MM
Stock on Request
G125-MC42605L4-0450L Specifications Quick View
Shielding
G125-MC42605L4-0450L Description
Short technical summary and product information.
1.25MM M/L 26POS 32AWG 450MM