G125-MC42605L0-0300M 1.25MM M/M 26POS 32 AWG 300MM
Mfr Part #:
G125-MC42605L0-0300M
Description:
1.25MM M/M 26POS 32 AWG 300MM
Stock on Request
G125-MC42605L0-0300M Specifications Quick View
Shielding
G125-MC42605L0-0300M Description
Short technical summary and product information.
1.25MM M/M 26POS 32 AWG 300MM
G125-MC42605L0-0300M Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
G125-MC42605L0-0300M Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
G125-MC32605L0-0300M
G125-MC32605L0-0300M
Harwin Inc.
1.25MM M/M 26POS 30 AWG 300MM