G125-MC31205L0-0450L 1.25MM M/L 12POS 30 AWG 450MM
Mfr Part #:
G125-MC31205L0-0450L
Mfr Name: Harwin Inc.
Harwin Inc.
Description:
1.25MM M/L 12POS 30 AWG 450MM
Stock on Request
G125-MC31205L0-0450L Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Cable Termination
Color
Connector Type
Contact Finish
Features
Length
Number of Positions
Number of Rows
Pitch
Shielding
G125-MC31205L0-0450L Description
Short technical summary and product information.
1.25MM M/L 12POS 30 AWG 450MM
G125-MC31205L0-0450L Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
G125-MC31205L0-0450L Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
G125-MC41205L0-0450L
G125-MC41205L0-0450L
Harwin Inc.
1.25MM M/L 10POS 32 AWG 450MM