G125-MC15005M1-0450L CBL GECKO 1.25MM M 450MM 50POS
Mfr Part #:
G125-MC15005M1-0450L
Mfr Name: Harwin Inc.
Harwin Inc.
Description:
CBL GECKO 1.25MM M 450MM 50POS
Stock on Request
G125-MC15005M1-0450L Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Cable Termination
Color
Connector Type
Contact Finish
Features
Length
Number of Positions
Number of Rows
Pitch
Shielding
G125-MC15005M1-0450L Description
Short technical summary and product information.
CBL GECKO 1.25MM M 450MM 50POS