G125-MC15005M1-0150F1 CBL GECKO 1.25MM M-F 150MM 50POS
Mfr Part #:
G125-MC15005M1-0150F1
Mfr Name: Harwin Inc.
Harwin Inc.
Description:
CBL GECKO 1.25MM M-F 150MM 50POS
Stock on Request
G125-MC15005M1-0150F1 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Cable Termination
Color
Connector Type
Contact Finish
Features
Length
Number of Positions
Number of Rows
Pitch
Shielding
G125-MC15005M1-0150F1 Description
Short technical summary and product information.
G125-MC15005M1-0150F1 Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
G125-MC15005M1-0150F1 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
G125-MC15005M1-0150F0
G125-MC15005M1-0150F0
Harwin Inc.