G125-MC13405L4-0150L 1.25MM M/L 34POS 26AWG 150MM
Mfr Part #:
G125-MC13405L4-0150L
Mfr Name: Harwin Inc.
Harwin Inc.
Description:
1.25MM M/L 34POS 26AWG 150MM
Stock on Request
G125-MC13405L4-0150L Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Cable Termination
Color
Connector Type
Contact Finish
Features
Length
Number of Positions
Number of Rows
Pitch
Shielding
G125-MC13405L4-0150L Description
Short technical summary and product information.
1.25MM M/L 34POS 26AWG 150MM