G125-MC10605M1-0150M1 CBL GECKO 1.25MM M-M 150MM 6POS
Mfr Part #:
G125-MC10605M1-0150M1
Mfr Name: Harwin Inc.
Harwin Inc.
Description:
CBL GECKO 1.25MM M-M 150MM 6POS
Stock on Request
G125-MC10605M1-0150M1 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Cable Termination
Color
Connector Type
Contact Finish
Features
Length
Number of Positions
Number of Rows
Pitch
Shielding
G125-MC10605M1-0150M1 Description
Short technical summary and product information.