FTB4F-15F BRIDGE RECT 1PHASE 400V 1.5A ABF
Mfr Part #:
FTB4F-15F
Description:
BRIDGE RECT 1PHASE 400V 1.5A ABF
Stock on Request
FTB4F-15F Specifications Quick View
Voltage
FTB4F-15F Description
Short technical summary and product information.
FTB4F-15F Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
FTB4F-15F Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
ABF4U
ABF4U
SMC Diode Solutions
BRIDGE RECT 1PHASE 400V 1A ABF
View Part
ABF24
ABF24
BRIDGE RECT 1PHASE 400V 2A ABF