FST-21A-18 CABLE FLXSTRP 18POS 2.54MM 1"
Mfr Part #:
FST-21A-18
Description:
CABLE FLXSTRP 18POS 2.54MM 1"
Stock on Request
FST-21A-18 Specifications Quick View
Termination Style
FST-21A-18 Description
Short technical summary and product information.
CABLE FLXSTRP 18POS 2.54MM 1"
FST-21A-18 Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
FST-21A-18 Alternate Parts
TE Connectivity
CABLE FLXSTRP 18POS 2.54MM 0.7"
View Part
FSP-23A-18
FSP-23A-18
CABLE FLXSTRP 18POS 2.54MM 3"
View Part
CABLE FLXSTRP 18POS 2.54MM 3"
CABLE FLXSTRP 18POS 2.54MM 3"