FSP-21.75A-3 CABLE FLXSTRP 3POS 2.54MM 1.75"
Mfr Part #:
FSP-21.75A-3
Description:
CABLE FLXSTRP 3POS 2.54MM 1.75"
Stock on Request
FSP-21.75A-3 Specifications Quick View
Termination Style
FSP-21.75A-3 Description
Short technical summary and product information.