FSK-61.5A-14 CABLE FLXSTRP 14POS 1.91MM 1.5"
Mfr Part #:
FSK-61.5A-14
Mfr Name: TE Connectivity
TE Connectivity
Description:
CABLE FLXSTRP 14POS 1.91MM 1.5"
Stock on Request
FSK-61.5A-14 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Cable Type
Length
Number of Conductors
Pitch
Termination Style
FSK-61.5A-14 Description
Short technical summary and product information.