FSK-24.8A-8 CABLE FLXSTRP 8POS 2.54MM 4.8"
Mfr Part #:
FSK-24.8A-8
Description:
CABLE FLXSTRP 8POS 2.54MM 4.8"
Stock on Request
FSK-24.8A-8 Specifications Quick View
Termination Style
FSK-24.8A-8 Description
Short technical summary and product information.
CABLE FLXSTRP 8POS 2.54MM 4.8"
FSK-24.8A-8 Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
FSK-24.8A-8 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
FSP-21A-8
FSP-21A-8
TE Connectivity
CABLE FLXSTRP 8POS 2.54MM 1"
View Part
CABLE FLXSTRP 8POS 2.54MM 3"
View Part
CABLE FLXSTRP 8POS 2.54MM 1.75"
FSP-22A-8
FSP-22A-8
CABLE FLXSTRP 8POS 2.54MM 2"