FSK-21A-30 CABLE FLXSTRP 30POS 2.54MM 1"
Mfr Part #:
FSK-21A-30
Description:
CABLE FLXSTRP 30POS 2.54MM 1"
Stock on Request
FSK-21A-30 Specifications Quick View
Termination Style
FSK-21A-30 Description
Short technical summary and product information.
CABLE FLXSTRP 30POS 2.54MM 1"
FSK-21A-30 Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
FSK-21A-30 Alternate Parts
TE Connectivity
CABLE FLXSTRP 30POS 2.54MM 4"
View Part
CABLE FLXSTRP 30POS 2.54MM 1.5"
View Part
FST-22.5A-30
FST-22.5A-30
CABLE FLXSTRP 30POS 2.54MM 2.5"