FSK-21A-25 CABLE FLXSTRP 25POS 2.54MM 1"
Mfr Part #:
FSK-21A-25
Description:
CABLE FLXSTRP 25POS 2.54MM 1"
Stock on Request
FSK-21A-25 Specifications Quick View
Termination Style
FSK-21A-25 Description
Short technical summary and product information.
CABLE FLXSTRP 25POS 2.54MM 1"
FSK-21A-25 Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
FSK-21A-25 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
FSK-21.3A-25
FSK-21.3A-25
TE Connectivity
CABLE FLXSTRP 25POS 2.54MM 1.3"
View Part
CABLE FLXSTRP 25POS 2.54MM 1.5"
View Part
FST-22A-25
FST-22A-25
CABLE FLXSTRP 25POS 2.54MM 2"