FSK-21A-10 CONN JUMPER 10COND .100 1 INCH
Mfr Part #:
FSK-21A-10
Description:
CONN JUMPER 10COND .100 1 INCH
Stock on Request
FSK-21A-10 Specifications Quick View
Pitch
FSK-21A-10 Description
Short technical summary and product information.
CONN JUMPER 10COND .100 1 INCH
FSK-21A-10 Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
FSK-21A-10 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
FST-21A-10
FST-21A-10
TE Connectivity
CABLE JUMPER 10POS .100 1 INCH
View Part
PSPR60152AA-10
PSPR60152AA-10
PARLEX
CABLE FLXSTRP 10POS 2.54MM 5.98"
View Part
FSK-22.5A-10
FSK-22.5A-10
CABLE FLXSTRP 10POS 2.54MM 2.5"
FSP-24A-10
FSP-24A-10
CABLE FLXSTRP 10POS 2.54MM 4"