FSK-11.4A-8 CABLE FLXSTRP 8POS 1.27MM 1.4"
Mfr Part #:
FSK-11.4A-8
Description:
CABLE FLXSTRP 8POS 1.27MM 1.4"
Stock on Request
FSK-11.4A-8 Specifications Quick View
Termination Style
FSK-11.4A-8 Description
Short technical summary and product information.
CABLE FLXSTRP 8POS 1.27MM 1.4"
FSK-11.4A-8 Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
FSK-11.4A-8 Alternate Parts
TE Connectivity
CABLE FLXSTRP 8POS 1.27MM 1"
View Part
FSK-11.75A-8
FSK-11.75A-8
CABLE FLXSTRP 8POS 1.27MM 1.75"