FSK-11.3A-20 CABLE FLXSTRP 20POS 1.27MM 1.3"
Mfr Part #:
FSK-11.3A-20
Description:
CABLE FLXSTRP 20POS 1.27MM 1.3"
Stock on Request
FSK-11.3A-20 Specifications Quick View
Termination Style
FSK-11.3A-20 Description
Short technical summary and product information.
FSK-11.3A-20 Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
FSK-11.3A-20 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
FSK-11A-20
FSK-11A-20
TE Connectivity
CABLE FLXSTRP 20POS 1.27MM 1"
View Part
CABLE FLXSTRP 20POS 1.27MM 1.25"
View Part
FSK-11.2A-20
FSK-11.2A-20
CABLE FLXSTRP 20POS 1.27MM 1.2"
CABLE FLXSTRP 20POS 1.27MM 0.8"