FNP300-1024G AC/DC CONVERTER 24V 12V 300W
Mfr Part #:
FNP300-1024G
Mfr Name: Bel Power Solutions
Bel Power Solutions
Description:
AC/DC CONVERTER 24V 12V 300W
Stock on Request
FNP300-1024G Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Applications
Current
Efficiency
Features
Mounting Type
Number of Outputs
Operating Temperature
Power (Watts)
Size
Type
Voltage
FNP300-1024G Description
Short technical summary and product information.
AC/DC CONVERTER 24V 12V 300W