FJH-40-D-02.10-4 .5MM FLEX CABLE JUMPER
Mfr Part #:
FJH-40-D-02.10-4
Stock on Request
FJH-40-D-02.10-4 Specifications Quick View
Termination Style
FJH-40-D-02.10-4 Description
Short technical summary and product information.
.5MM FLEX CABLE JUMPER
FJH-40-D-02.10-4 Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
FJH-40-D-02.10-4 Alternate Parts
Molex
CABLE FFC 40POS 0.50MM 9"
View Part
Molex
CABLE FFC 40POS 0.50MM 2"
View Part
CABLE FFC 40POS 0.50MM 6"
CABLE FFC 40POS 0.50MM 4"