FJH-30-R-02.55-4 .5MM FLEX CABLE JUMPER
Mfr Part #:
FJH-30-R-02.55-4
Stock on Request
FJH-30-R-02.55-4 Specifications Quick View
Termination Style
FJH-30-R-02.55-4 Description
Short technical summary and product information.
.5MM FLEX CABLE JUMPER
FJH-30-R-02.55-4 Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
FJH-30-R-02.55-4 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
FJH-30-R-12.00-4
FJH-30-R-12.00-4
Samtec Inc.
CABLE FFC 30POS 0.50MM 12"
View Part
Molex
CABLE FFC 30POS 0.50MM 10"
View Part
Molex
CABLE FFC 30POS 0.50MM 2"
CABLE FFC 30POS 0.50MM 3"