FJH-24-D-03.00-4 .5MM FLEX CABLE JUMPER
Mfr Part #:
FJH-24-D-03.00-4
Stock on Request
FJH-24-D-03.00-4 Specifications Quick View
Termination Style
FJH-24-D-03.00-4 Description
Short technical summary and product information.
.5MM FLEX CABLE JUMPER
FJH-24-D-03.00-4 Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
FJH-24-D-03.00-4 Alternate Parts
Molex
CABLE FFC 24POS 0.50MM 9"
View Part
Molex
CABLE FFC 24POS 0.50MM 7"
View Part
CABLE FFC 24POS 0.50MM 9"
CABLE FFC 24POS 0.50MM 10"